Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Żydowski Dom Seniora Moszaw Zkenim KRS 0000347933  na zebraniu w dniu 15-10-2018 podjęło decyzję o przeznaczeniu otrzymanych środków z odpisu 1% podatku dochodowego za rok 2017 na dofinansowanie badań diagnostycznych i powołało w celu realizacji tego zadania  Fundusz Pomocowy. 

W roku 2018 Fundusz zasilono kwota 5000zł.

Zapomoga przeznaczona jest dla członków organizacji i instytucji żydowskich oraz osób skierowanych przez Dział Pomocy Społecznej.

Warunkiem ubiegania się o przyznanie dofinansowania jest złożenie przez osobę zainteresowaną wniosku według wzoru stanowiącego załącznik 1 do Regulaminu przyznawania zapomóg na badania diagnostyczne. Link Regulaminu i wzór załącznika 1  znajduje się na dole strony.  Osoby zainteresowane powinny wypełnić  wniosek wg załącznika 1.  Do wniosku należy  dołączyć  kopię skierowania lekarskiego, a w razie braku pisemne  uzasadnienie celowości planowanych badań. Przy ustalaniu wysokości zapomogi bierze się pod uwagę zadeklarowane w  oświadczeniu średnie miesięczne dochody.

Informacje na temat możliwości uzyskania dofinansowania badań medycznych można uzyskać:

1.   Pisząc na skrzynkę mailowa na naszej stronie http://www.domseniora-szds.pl/index.php/porozmawiajmy,

2.   Dzwoniąc lub pisząc do:

a.   Heleny Pawlisz - Oremus  tel: 696-412-996 adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

b.   Małgorzaty Lanoty tel: +48 609 319 209 adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcajmy do skorzystania z naszej propozycji.

Stowarzyszenie Żydowski Dom Seniora „Moszaw Zkenim”.

 

 

Regulamin dofinansowania badań medycznych

Wniosek /załącznik 1/: